פאדג' לוטוס מ-5 מצרכים

על ידי נטלי לוין
פורסם: עודכן לאחרונה ב 309 צופים

כל הזמן מתחשק לי משהו מתוק. עוד קוביה של שוקולד, עוד ביסקוויט, עוד תפוח. ההסגר הזה ממש מייאש, ולמרות שאני עדיין משתדלת להתאמן גם בבית – זה לא פשוט לשמור על שגרה תזונתית בימים שלמים בבית בלי יותר מדי עבודה. שלא לדבר על זה שאני כל הזמן אופה. כל. הזמן.

הבית התחיל להיות גדוש בכל כך הרבה עוגות וקינוחים שאי אפשר להגיד לאף אחד לבוא לקחת או לשלוח עם נמרוד לעבודה – אז התחלתי לחלק לשכנים (בהשראת רחלי, שבדיוק לפני כמה ימים העלתה סטוריז שלה מניחה עציצים קטנים של תשומת לב לשכנים שלה בבניין). עטפתי עוגות שוקולד בצלופן, ארזתי עוגיות בשקית, אספתי כמה קוביות פאדג' בתוך צנצנת ושמתי פינוקים ליד הדלתות של השכנים לצד ברכה קטנה המותאמת לימים המשוגעים שכולנו חווים.

מצחיק איך דבר כל כך קטן יכול לחמם כל כך את הלב. כמה שעות מאוחר יותר כבר קיבלנו כמה טלפונים ואפילו אגרות תודה שנתלו לנו על דלת הדירה – יש דבר יותר משמח מזה? עם כל הציניות שלי, אני מודה שנחמד למצוא את נקודות האור בתקופה החשוכה הזאת. אני בעיקר מקווה שהיא פשוט תחלוף כבר, וכמה שיותר מהר. מתגעגעת כל כך לשגרה.

הפאדג' הבא היה אחד מהדברים שחילקתי לשכנים היום – פאדג' לוטוס כל כך קל להכנה שמכינים מ-5 מצרכים בלבד. פאדג' הוא ללא ספק אחד הממתקים הכי קלים ומהירים שיש, והתוצאה מתוקה וטעימה. הכי סיפוק מיידי בדמות קוביות מתוקות של נחמה נעימה בתקופה הזאת. ותכלס – זה יופי של פינוק גם סתם ככה.

אז אם אתם אוהבים לוטוס, אין לי ספק שאתם הולכים להתאהב בקוביות פאדג' לוטוס הנהדרות האלה. הן קלות מאוד להכנה ואפשר להכין אותן בכיף גם עם הילדים כבילוי משותף להעברת הזמן בימי הסגר. כמה דקות הכנה ויש לכם ממתקים נהדרים שאפשר לחלק באהבה רבה גם לשכנים.

מחפשים עוד מתכונים עד 5 מצרכים? נסו את אלה: חטיף שוקולד ופצפוצי אורז | בראוניז מ-5 מצרכים | טראפלס תמרים וטחינה | עוגת שוקולד פרווה לפסח | קרם ברולה נוטלה | כדורי שוקולד בריאים

פאדג' לוטוס מ-5 מצרכים | צילום: נטלי לוין

פאדג' לוטוס מ-5 מצרכים | צילום: נטלי לוין

פאדג' לוטוס ב-5 מצרכים