"הכי טעים בבית" – המכירה המוקדמת מתחילה!

הכי טעים בבית

הכי טעים בבית

אחד מהדברים החשובים ביותר מבחינתי היא להנגיש את עולם האפייה והקונדיטוריה גם לאנשים שלא בהכרח אפו עוגה מימיהם ואולי אפילו חוששים להיכנס למטבח או להפעיל תנור. אני באמת ובתמים מאמינה שעוגה ביתית היא אחד הדברים המספקים ביותר שאפשר ליצור בבית (ובקלות!), ומבחינתי זו מתנה שאני מעבירה באהבה גדולה כבר 11 שנים.

אלפי מתכונים פורסמו לאורך השנים בעוגיו.נט. רובם תולדה של ניסויים שערכתי במטבח הפרטי שלי, ולצדם אני תמיד משתדלת להביא את הסיפור מאחורי כל מתכון; איך הוא נולד ומה גרם לי להתרגש ממנו מספיק כדי לפרסם אותו בבלוג.

כשאתם מכינים את המתכונים שלי, מספרים לי על הניסיונות שלכם במטבח, ומשתפים בתוצרים זו מהות הקיום של הבלוג מבחינתי. בלעדיכם הוא פשוט לא היה מה שהוא, ואני מרגישה זכות גדולה על האפשרות לקחת חלק באירועים השונים של חייכם ולהיכנס איתכם למטבח, רק מעצם המתכונים בבלוג.

בשנים האחרונות לא עובר יום מבלי ששואלים אותי "מתי תפרסמי עוד ספר?". לא אשקר – היו לי כל מני מחשבות לאורך השנים על הוצאה של ספר נוסף (אח לספר המתוק, שיצא יחד עם אפרת ליכטשנטט לפני קרוב ל-6 שנים). עבודה על ספר היא פרויקט רציני וגדול שדורש הרבה זמן ומאמץ, אבל בסופו של דבר ריח של דפוס הוא אחד הריחות האהובים עלי ביקום שהכי גורמים לנימי נשמתי לרטוט מהתרגשות, אז זה היה חייב כבר לקרות.

ובכן אני הכי מתרגשת בעולם לספר לכם שממש ברגעים אלה נולד הספר החדש שלי, במשקל 1.148 ק"ג ושמו בישראל – "הכי טעים בבית" ♥

לחצו כאן כדי להזמין את העותק שלכם לפני כווווולם

אחרי חודשים ארוכים של עבודה מתמשכת – לא יכולתי שלא לבכות אל מול אלפי העותקים שהגיחו ממכונות הדפוס ופוצצו את הלב שלי בהתרגשות. ועכשיו, סופסוף, אחרי ששמרתי את הסוד הקטן-גדול הזה בבטן שלי זמן רב כל כך – אני כל כך שמחה לבשר לכם שהוא כבר כאן!

קרוב ל-100 מתכונים יש בספר הזה: עוגות בחושות ומאפינס קלילים, עוגיות ובראוניז בשלל טעמים, קינוחי רושם נפלאים שמתאימים לכל חג, מאפי שמרים שיעשו לכם את סוף השבוע ועוד ועוד. פרק שלם מוקדש באופן בלעדי למתוקים טבעוניים נפלאים, פרק נוסף למתכונים קלילים עד 5 מצרכים בלבד וגם מספר קינוחים ששברו את הרשת בשנים האחרונות – כולם מאוגדים בספר אחד עם כריכה קשה וריח משגע של דפוס.

בתחילת חודש מרץ הספר יגיע לכל חנויות הספרים, אבל נראה לכם שאני מסוגלת להתאפק? ממש עכשיו מתחילה מכירה מוקדמת במחיר מיוחד לקוראי הבלוג בה תוכלו לרכוש את הספר במחיר מוזל של 59 ש"ח בלבד ולקבל אותו לפני כולם!

רוצים לקבל את הספר "הכי טעים בבית" לפני כולם? קליק והוא שלכם (קוד הנחה: natalie59). לרכישה >>

מתרגשת מתרגשת מתרגשת ומחכה כבר לראות מה תכינו מהספר ♥

Send this to a friend