אצבעות פילו מתוקות ומלוחות

על ידי נטלי לוין
פורסם: עודכן לאחרונה ב 610 צופים


כשהתחלתי את ערוץ היוטיוב שלי לפני כשנה (בפעם הרביעית בערך), החלטתי שהפעם אני נכנסת לזה עד הסוף ומעלה סרטון חדש בכל שבוע כדי שיהיה רצף. אני כל כך אוהבת את יוטיוב וחושבת שמדובר במקום פשוט מדהים ומעורר השראה. העובדה שאפשר לחזור שוב ושוב לסרטונים, לשבת בנחת אפילו מול הטלוויזיה ולצפות דרך האפליקציה, וכמובן העובדה שהסרטונים "תמיד שם" – כל אלה גרמו לי להתאהב סופית.

יוטיוב שם את התוכן ואת היוצרים שלו במרכז. בניגוד לרשתות אחרות – קל מאוד לחפש שם (בכל זאת גוגל) ולמצוא בדיוק את מה שרוצים, אפילו אם מחפשים סרטון שפורסם לפני 10 שנים. אלה הסיבות שממש חשוב לי שהערוץ שלי יהיה חי ופעיל, כזה שיהיה מלא במגוון של תכנים שקשורים למתוקים ולא בהכרח רק מתכונים.

התארחתי אצל חן במטבח!

כבר כמה שנים שאני צופה בסרטוני הבישול והאפייה של חן בערוץ שלה, ואפשר לומר שדי התאהבתי בה מבעד למסך. אני אוהבת את ההגשה הקלילה שלה, זו שגורמת גם למתכוני הבישול הכי מורכבים (מבחינתי) להיראות כמו משהו שאני יכולה להכין. בעיקר, יש לה אנרגיה טובה שמאוד מזמינה לצפות.

הערוץ של חן, לצד עוד כמה וכמה יוצרים שאני עוקבת אחריהם ביוטיוב, מאוד עורר בי השראה – גם מבחינת צורת ההגשה הקלילה וגם מבחינת תדירות העלאת הסרטונים. אז שלחתי לה הודעה לפני כמה חודשים והצעתי לה שניפגש. רציתי מאוד להכיר את הבחורה שמאחורי הסינר והמתכונים הטעימים, ונפגשנו לקפה אצלי בבית. דיברנו וגילינו לא מעט דברים במשותף, ובעיקר גיליתי שהיא פשוט נהדרת, בדיוק כפי שדמיינתי.

כמה שמחתי שחן הסכימה לארח אותי במטבח שלי ובערוץ שלה לסרטון משותף! כשנפגשנו עוד לפני יום הצילום חשבנו יחד מה נכין ואיך בדיוק נעשה הכל יחד ועלה הרעיון של מתוק ומלוח. חשבנו על אצבעות פילו מתוקות במילוי סינבון ואצבעות פיצה שיהיו עשויות באופן דומה. בגלל שמדובר יותר ברעיון ממתכון של ממש, החלטנו לזרום בסרטון בלי יותר מדי הכנה מראש, וקיבלנו אצבעות טעימות שאי אפשר היה להתאפק כשיצאו מהתנור (מוזמנים לצפות בעצמכם 😊).

בקיצור – אם אתם אוהבים בצק פילו ומתחשק לכם נשנוש פריך וממכר, אתם מוכרחים לנסות את המתכונים האלה. אצבעות פיצה ריחניות ומשגעות במילוי רוטב עגבניות ומוצרלה שנמסה ונמתחת, ולקינוח – אצבעות סינבון