מאפינס אוכמניות של סטארבקס

על ידי נטלי לוין
פורסם: עודכן לאחרונה ב 9.1k צופים

אחד הדברים שאני הכי אוהבת לעשות במסגרת העבודה שלי זה לאפות יחד עם חברים. חבריי הקרובים יודעים שאם הם צריכים להכין עוגה אני בשמחה אעזור ואכין יחד איתם אם רק יחפצו בכך – מבחינתי זו הזדמנות מצוינת להיפגש ולדבר, לצד אפייה משותפת שהיא תמיד כיפית ומהנה.

כבר כמה חודשים שאני עושה אימוני כושר אישיים אצל אושר. כמובן שלא התחלתי את זה סתם אלא מתוך מטרה מסוימת (קוביות בבטן, אם זה באמת מעניין אתכם), אבל עם הזמן האימונים הפכו להיות שגרה כיפית שאני מחכה ומצפה לה בכל שבוע מחדש. כמובן שמעבר לכל התרגילים המפרכים שהוא נותן לי גם יוצא לנו לדבר קצת בין לבין, וכך גיליתי שהוא מעולם לא אפה שום דבר והזמנתי אותו ליום אפייה משותף.

שאלתי אותו מה הוא הכי היה רוצה שנכין והתשובה הכמעט-אוטומטית שלו היתה "מאפינס אוכמניות של סטארבקס". אני מוכרחה להודות שזה די הפתיע אותי ולא הכי ציפיתי לזה, אבל לגמרי זרמתי כי באמת מדובר באחד המאפינס הטעימים שיש גם לדעתי (כן כן, ספציפית האלה של סטארבקס, להם אני שומרת סוג של חסד נעורים מהטיולים שלנו בחו"ל).

כך נפגשנו בוקר אחד במטבח החדש והחמוד שלי, והנחיתי אותו צעד-אחר-צעד איך מכינים מאפינס אוכמניות עם פירורים, שהוא הכין לגמרי בעצמו והתקבלו פשוט מעולים וכך קיבלו גם את השם המחייב – המאפינס של אושר. הם רכים, אווריריים ומתוקים במידה, עם אוכמניות מתוקות שמתפוצצות בפה מרוב עסיסיות ופירורי בצק זהובים ופריכים למעלה. אתם מוכרחים לנסות!

מחפשים עוד מתכונים למאפינס? נסו את אלה: מאפינס בננה ושוקולד צ'יפס פרווה | מאפינס קראמבל תפוחים | מאפינס שוקולד צ'יפס עם קפה ונוגט | מאפינס מייפל ופקאן | מאפינס שוקולד ושמן זית

מאפינס אוכמניות של סטארבקס | צילום: נטלי לוין

מאפינס אוכמניות של סטארבקס | צילום: נטלי לוין

מאפינס אוכמניות של סטארבקס (או: המאפינס של אושר)

12