הספר המתוק כבר כאן!

על ידי נטלי לוין
פורסם: עודכן לאחרונה ב 79 צופים

הספר המתוק

המחשבה על הוצאת ספר מנקרת בי כבר שנים ארוכות, פחות-או-יותר מאז שפתחתי את עוגיו.נט. היתה תקופה שאפילו התחלתי לעבוד על ספר לגמרי בעצמי, אבל מהר מאוד הבנתי שזה לא בדיוק מה שאני רוצה. רציתי משהו מלוטש, מהוקצע, מדויק ומוקפד מאוד, ולא היה לי ספק שדרוש פה שיתוף פעולה רציני כדי להגשים את זה.

אני מכירה את אפרת ("אז מה את עושה כל היום") כבר די הרבה זמן, אבל למרות שנפגשנו לראשונה לפני פחות משנתיים, החיבור בינינו היה מיידי. באחת משיחות הטלפון שהיו לנו אי שם לפני שנה וחצי זרקתי לה בחצי משפט "אולי נעשה ספר?" ואיכשהו המשפט הפך למציאות והיום שתינו אוחזות בספר הכי מתוק בסביבה – סופסוף כל חלקי הפאזל התחברו.

אין ספק שהשנה האחרונה היתה אחת השנים המשמעותיות ביותר בחיי, אם לא המשמעותית מכולן. זו שנה שבה הפכתי את עוגיו.נט לחלק המרכזי ביותר בחיי המקצועיים, ואם עד עכשיו השקעתי 100% בבלוג, בשנה האחרונה זה הפך ל-150%. זו שנה שבה עבדתי במשך חודשים ארוכים, יחד עם אפרת, על ספר שהוא הגשמת חלום אמיתית עבור שתינו.

הספר המתוק

הספר המתוק

ספר אמיתי לגמרי. כזה שאפשר למצוא (ממש אוטוטו) גם בחנויות, עם השמות שלנו מתנוססים עליו בגאון. ספר רציני, עם כריכה קשה ו-216 עמודים מלאים במתכונים מתוקים ובתמונות יפהפיות. ספר! ואני לא יכולה להימנע מהקלישאה ההו-כה מאוסה: ספר שהוא ילד. כזה שדרש חודשים ארוכים של טיפוח והכנה, עד שהוא סופסוף רואה אור.

הספר המתוק משלב בתוכו עשרות מתכונים חדשים (וגם כמה קלאסיקות שלא יכולתי להשמיט) שלי, לצד צילומים ועיצוב מרהיב עליהם אחראית אפרת המוכשרת (כל כך מוכשרת!). הספר הזה מיועד לכולם: לכאלה העושים את צעדיהם הראשונים במטבח, לחובבי אפייה מושבעים וגם לכאלה שרוצים קצת אתגרים. בנוסף, השתדלנו מאוד לתת מענה לכולם, ולכן תמצאו בו גם לא מעט מתכונים נטולי גלוטן, מתכונים טבעוניים, מתכונים פרווה ועוד.

הספר המתוק

הספר המתוק

מדובר בספר שנוצר בארבע ידיים. אנחנו אחראיות בו על הכל: מהאפייה, פיתוח המתכונים והכתיבה ועד לצילום וסטיילינג, עיצוב ובעיקר הרבה-הרבה מחשבה. השקענו בספר הזה את הנשמה ועבדנו עליו בלי סוף: צילמנו, אפינו, ליטשנו, עיצבנו, צילמנו מחדש, הלכנו לקנות כלים, סיגננו, כתבנו ועיבדנו – והכל התנקז בסופו של דבר לספר המתוק.

הספר יוצא בהוצאת "כתר", שם ליוו אותנו לאורך כל התה