סיכום שנה: המתכונים הפופולריים ביותר בעוגיו.נט לשנת 2014

על ידי נטלי לוין
פורסם: עודכן לאחרונה ב 99 צופים

כמו בכל שנה, סוף חודש דצמבר הוא זמן טוב לסיכומים ואיסוף של המתכונים הנצפים ביותר בעוגיו.נט לשנת 2014. אין ספק שהשנה הזאת היתה אחת המשמעותיות ביותר עבור הבלוג. היא התחילה בעבודה מטורפת על הספר המתוק, בקיץ הוא סופסוף הגיע לחנויות (ועדיין ממשיך לכבוש את טבלאות רבי המכר בכל שבוע!), והיא מסתיימת עם לא מעט מחשבות ורעיונות לעתיד.

סטטיסטיקה מעולם לא היתה הצד החזק שלי, אבל הודות לגוגל אנליטיקס הפעולה הזאת הופכת לקלה ופשוטה אפילו לאנשים כמוני. במשך השנה עלו 105 מתכונים חדשים ונצפו לא פחות מ-6.3 מיליון עמודים. אחד הדברים הברורים ביותר מהרשימה הבאה היא שאתם ממש, אבל ממש, אוהבים מתכונים קלים, ועדיף כאלה שמשלבים בתוכם שוקולד. על כל פנים, הנה סיכום השנה ורשימת 10 המתכונים הנצפים ביותר בבלוג שעלו בשנת 2014, שזכו לעשרות אלפי צפיות כל אחד.

מקום 10: עוגת גבינה עם ציפוי שוקולד מריר

למתכון לעוגת גבינה עם ציפוי שוקולד מריר >>

למרות שיש לי מחשבה (לא מבוססת, זה בטוח) ששילוב של שוקולד וגבינה הוא מעט שנוי במחלוקת, אין ספק שהכניסה של עוגת הגבינה הזאת לרשימה מעמידה אותי על טעותי. עוגות גבינה הן בהחלט מסוג העוגות שאתם הכי אוהבים, וזאת גם קלה מאוד להכנה.

עוגת גבינה עם ציפוי שוקולד מריר

צילום: נטלי לוין

מקום 9: עוגת באונטי

למתכון לעוגת באונטי >>

בתור חובבת גדולה של באונטי, וכזאת שכמעט כל המשפחה שלה מאוד אוהבת את החטיף הזה, העוגה הזאת היתה הכוכבת של חג הפסח האחרון. היא עשויה שכבות-שכבות של טורט קוקוס במילוי וציפוי עשיר ושוקולדי. אם גם אתם אוהבים את השילוב האלמותי של שוקולד וקוקוס – אל תפספסו את העוגה הזאת!

עוגת באונטי

צילום: נטלי לוין

מקום 8: פונדנט שוקולד פרווה

למתכון לפונדנט שוקולד פרווה >>

ההפתעה ברשימה הזאת. אני לא מופתעת מזה שמתכון פרווה נכנס לרשימה (להיפך, אין ספק שאלה המתכונים המחופשים ביותר בבלוג ובכלל), אבל לא ציפיתי לכזאת פופולריות. מצד שני – זה אחד הקינוחים הקלים ביותר להכנה, הוא מרשים מאוד בגלל שמכינים אותו בכוסות אישיות, והוא מתאים לנמנעים מגלוטן ומלקטוז. נו, שכנעתי אפילו את עצמי 🙂