סיכום שנה אלטרנטיבי: 10 המתכונים הכי לא פופולריים לשנת 2020

על ידי נטלי לוין
פורסם: עודכן לאחרונה ב 148 צופים

בשנה שעברה פצחתי במסורת אלטרנטיבית לסיכום השנה מתוך רעיון לתת כבוד דווקא למתכונים שפחות הצליחו, אלה שירדו מהר מאוד מהראדר ואלה שהם – פשוטו כמשמעו – היו הכי פחות פופולריים בשנה שחלפה. אמנם כיף להסתכל על ההצלחות ולראות אילו מתכונים כבשו את לבכם, אבל לא פחות מזה, מעניין להציץ גם בתחתית הרשימה ולגלות לאילו מתכונים פחות התחברתם.

לעתים חוסר החיבור מגיע בגלל תמונה קצת ישנה או לא מאוד מוצלחת, לפעמים זה יכול להיות בגלל שילוב טעמים קצת לא קונבנציונלי, אולי מתכון מאוד ישן שפשוט קצת "שקע" מטה, ולפעמים פשוט אין סיבה. כל מתכון שפורסם בבלוג לאורך השנים הוא מתכון שאני אוהבת; כולם היו בניי. ברור שיש כאלה שמיד הופכים לסטארים, אבל אני אוהבת לתת כבוד גם לאנדרדוג וחושבת שגם באי-פופולריות יש לא מעט אהבה.

לפני שאנחנו צוללים לעשירייה הסוגרת – אני חייבת להגיד שאם יש משהו שאפשר ללמוד מהרשימה הזאת, זה שלא ממש התחברתם  לטארטים השנה (מוזר!) וששילובי טעמים מיוחדים או חומרי גלם ייחודיים פחות מדברים אליכם. קבלו את 10 המתכונים הכי פחות פופולריים לשנה שחלפה – אלה ש"זכו" לפחות מאלף צפיות לאורך השנה. מי יודע – אולי פתאום תגלו מתכון שלא הכרתם ואפילו תכירו אהבה חדשה 😊 מוזמנים לכתוב מה דעתכם בתגובות ♥

לחצו כאן למתכונים הפופולריים ביותר לשנת 2020 >>

פאי שוקולד צ'יפס עם בננות ומוס שוקולד

פאי ממש מוצלח עם קלתית בצק פריך שוקולד צ'יפס, בננות מקורמלות, מוס שוקולד וקצפת. אולי זו התמונה הישנה, אולי סתם לא התחברתם – בכל מקרה מדובר ביופי של קינוח לחובבי הבננות והשוקולד.

למתכון לפאי שוקולד צ'יפס עם בננות ומוס שוקולד >>

פאי שוקולד צ'יפס עם בננות, מוס שוקולד וקצפת | צילום: נטלי לוין

פאי שוקולד צ'יפס עם בננות, מוס שוקולד וקצפת | צילום: נטלי לוין

אקלר שוקולד וסוכריות

אקלרים תמיד מרגישים לי פחות פופולריים ביחס לאחיותיהם הפחזניות. גם בסיכום בשנה שעברה היו אקלרים, והנה גם השנה. אקלר שוקולד וסוכריות שהוא דווקא הכי אקלר יום הולדת שמח! בצק רבוך, מלית קרם שוקולד עשיר במיוחד, ציפוי פונדנט וסוכריות צבעוניות לקישוט.

למתכון לאקלר שוקולד וסוכריות >>