"ימים מתוקים" יצא לאור!

סופסוף זה קורה! אחרי חודשים ארוכים של עבודה מסביב לשעון; הספר החדש שלי "ימים מתוקים" נולד במשקל 1.095 ק"ג ורואה אור ממש בימים אלה. אני כל כך מתרגשת שאני סופסוף יכולה לשתף אתכם בפרויקט המטורף הזה, שהיה לי כל כך קשה לשמור בבטן עד עכשיו.

רוצים אותו לפני כולם? לרכישה מוקדמת במחיר מוזל (למשך ימים ספורים בלבד, אחר כך מחירו עולה) לחצו כאן >>

בתור מי שחרתה על דגלה להנגיש את עולם האפייה הביתית, המחשבה על ספר אפייה ללא מוצרי חלב (כן כן, כל המתכונים בספר הם ללא מוצרי חלב כלל!) מלווה אותי כבר שנים. למעלה מ-1400 מתכונים פורסמו בבלוג שלי לאורך 13 שנות קיומו, והשאלה הנפוצה ביותר שחוזרת על עצמה תמיד היא: "איך הופכים את המתכון לפרווה?".

כך נולד "ימים מתוקים". היה לי חשוב ליצור ספר שכל-כולו מתכונים ללא מוצרי חלב ולהפנות את אור הזרקורים למה שלרוב ניתן כהצעת המרה. אני יודעת כמה הכנה של קינוחים ללא מוצרי חלב יכולה להיות "תיק", אבל אל תטעו! למרות שהמילה "פרווה" מקושרת לנו תודעתית ל"ככה-ככה" – הספר הזה נכתב כדי להראות שההיפך הוא הנכון. אני באמת מאמינה שאפשר להכין קינוחים נהדרים, יפים וטעימים ללא מוצרי חלב וללא תחליפים פחות נחשבים (כמו מרגרינה או קצפת צמחית). בקיצור, מתכונים בלי פשרות וללא תחליפים.

הספר מיועד לכולם: להורים שרוצים להכין עוגת שוקולד לגן שכל הילדים יוכלו לאכול; לטבעונים שקצת רוצים לגוון את הקינוחים שלהם (יש בספר למעלה מ-30 מתכונים טבעוניים ורבים שניתן לטבען בקלות); לשוחרי הבריאות שרוצים משהו טעים ומתוק; לשומרי הכשרות שרוצים קינוחים פרווה עדכניים וטעימים שכיף לסיים את איתם את ארוחת ערב שבת. ובאופן כללי – לכל מי שקצת רוצה לצמצם את צריכת מוצרי החלב או לגוון את ארסנל המתכונים הקלאסיים.

לצד המתכונים בספר תמצאו גם את מדריך ההמרות שלי להפיכת מתכונים חלביים לפרווה, כדי שתמיד יהיה לכם ברור איך ומה עושים, עם כל מתכון שרק תחפצו. אני מקווה שהספר יהפוך לאורח קבוע במטבח שלכם ושעם הזמן גם יתמלא בכתמים של אפייה.

בתחילת חודש מרץ הספר יגיע לחנויות הספרים, אבל שימו לב – ממש עכשיו מתחילה המכירה המוקדמת! הספר נמכר בימים הקרובים במחיר מוזל של 69 ש"ח בלבד במיוחד לקוראי וקוראות הבלוג, ותוכלו לקבל אותו אליכם לפני כולם.

לחצו כאן לרכישה >>

מתרגשת מתרגשת מתרגשת! וכבר ממש מחכה ומצפה לראות מה יהיה המתכון הראשון שתנסו מתוך הספר 🙂 בסופו של דבר, החלום שלי הוא שתיכנסו למטבח ותאפו, תנסו, תערבבו, תריחו, תטעמו והכי חשוב – תיהנו ♥

כריכת הספר ימים מתוקים | צילום: הדס ניצן

כריכת הספר ימים מתוקים | צילום: הדס ניצן

Send this to a friend