הספר המתוק

על ידי נטלי לוין
פורסם: עודכן לאחרונה ב 943 צופים

cover_sofi02מתוך הקדמת הספר:

הספר הזה נולד בשיחת טלפון אחת ששתינו (אפרת ואני) זוכרות היטב. לאחר היכרות של כמה חודשים, אפייה משותפת וכמה כוסות קפה, דיברנו על החלומות שלנו וכל אחת תיארה את התוכניות שלה לעתיד ופתאום הייתה שתיקה. שתיקה שמשמעותה: היי! איך לא חשבנו על זה קודם? עושים ספר!

החלטנו לקפוץ למים העמוקים כשההחלטה הראשונה שקיבלנו היא: זה הולך להיות וואו.

התחלנו לאפות ולצלם באמצע 2013, אחרי לידה אחת וחתונה אחת, ובמשך חודשים ארוכים אפינו, שיפרנו מתכונים, צילמנו, קנינו כלים יפים, עיצבנו, קפצנו שוב לשוק הפשפשים וכתבנו המון. ההתלהבות ליוותה אותנו לאורך כל ימי העבודה, והקדשנו מחשבה רבה לכל עמוד בספר.

לשתינו בלוגי אוכל ותיקים והעבודה המשותפת נולדה מתשוקה הדדית לאוכל, לעיצוב ולצילום, ומתוך מטרה לשלב בין כולם בצורה הטובה ביותר. כל אחת מאתנו הביאה את עצמה ואת הדברים שהיא הכי טובה בהם (נטלי – מתכונים מדויקים ויד מופלאה במטבח; ואפרת – צילום שטוף אור ועיצוב גרפי קפדני) ושילבנו הכול לתוצאה אחת – הספר שלפניכם.

השתדלנו להכניס מתכונים מכל העולמות, כך שגם טבעונים ורגישים לגלוטן יוכלו למצוא כאן מתכונים מתאימים. לצד מתכונים קלים ויומיומיים תוכלו למצוא כאן גם לא מעט אתגרי אפייה של ממש – כאלה שדורשים כמה וכמה שעות של עבודה, אבל בכולם התוצאה הסופית שווה הכול.

אנו מקוות שתיהנו מהספר ושהוא יהפוך למלוכלך ביותר בערימת ספרי הבישול והאפייה שלכם. אנו מאמינות שעם כל הטיפים והמתכונים שתמצאו כאן – כל אחד ואחת מכם יכולים ליהנות מאפייה ביתית ומקצועית גם יחד.

cookies.a4.inddwow_cakes.a4.indd pie_tart.A4.indd

[button color=”black” size=”big” alignment=”center” rel=”nofollow” openin=”newwindow” url=”https://www.sipurpashut.com/products/%D7%94%D7%A1%D7%A4%D7%A8-%D7%94%D7%9E%D7%AA%D7%95%D7%A7″]לרכישת הספר המתוק [/button]

השאר תגובה

אני רוצה להירשם למועדון של עוגיו.נט!

חדש באתר

עקבו אחרי בסושיאל

© כל הזכויות שמורות לנטלי לוין 2023 | פיתוח ועיצוב אתר: FOXMART.

img.pf-button-img + .pf-button-text { margin-left: 6px; margin-right: 10px; }