מילקי שוקולד לבן ופיסטוק עם תותים

על ידי נטלי לוין
פורסם: עודכן לאחרונה ב 168 צופים

מילקי שוקולד לבן ופיסטוק עם תותים

צילום: נטלי לוין

אני כותבת את הפוסט הזה וקצת לא מאמינה שזהו הפוסט ה-1000 שעולה בבלוג. אלף! אלף מתכונים שפורסמו לאורך שנות הפעילות של הבלוג – מספר בלתי נתפס מבחינתי. מדהים אותי איך שדברים מתגלגלים לפעמים;  איך משהו שהתחיל ממקום הכי אישי ו"שלי" ברשת נהיה בלוג גדול כל כך עם כמות מטורפת כזאת של מתכונים.

הכי מרגש אותי זה לראות את המתכונים שפורסמו כאן לאורך השנים מככבים אצלכם במטבח יום-אחר-יום, שבוע-אחר-שבוע; מתייגים אותי באינסטגרם, בקבוצת הפייסבוק, שולחים לי תמונות ומשתפים. זה מטורף, מופלא, מרגש והכי ממלא אותי בעולם. הבלוג הזה ממשיך להתקיים בזכותכם, בחיי. אני מרגישה בת מזל על הזכות לגעת באנשים רבים כל כך, זה לא מובן מאליו מבחינתי בשום צורה.

לכבוד הפוסט האלף קבלו קינוח נהדר וקל להכנה שמתאים כמובן גם לפסח המתקרב – מילקי שוקולד לבן ופיסטוק עם תותים. זהו קינוח כוסות לליל הסדר שיגרום לכל חובבי הפיסטוק להתאהב: שילוב מהמם של צבעים, מרקמים וטעמים. פודינג פיסטוק ושוקולד לבן, קצפת ורדים עדינה ורכה ומעל הכל קוביות תותים עסיסיים ופיסטוקים קלויים. נהדר לסיום של ארוחה חגיגית.

הכנתי את המילקי הטעימים והצבעוניים האלה יחד עם אודי ברקן המוכשר, שותף לאהבה חסרת הגבולות שיש לי לפיסטוק. הוא הכין לנו סלט משגע, אני הכנתי את המילקי הזה. יותר מזה אנחנו לא צריכים 😉

לחיי האלף הבא ♥ חג שמח!

מחפשים עוד מתכונים עם פיסטוק? נסו את אלה: עוגת קרמבו שוקולד ופיסטוק | פררו רושה פיסטוק | טארט לימון וחלבה עם פיסטוק | עוגת בקלאווה פיסטוק ופקאן | טארט פיסטוק וקצפת

מילקי שוקולד לבן ופיסטוק עם תותים

צילום: נטלי לוין

מילקי שוקולד לבן ופיסטוק עם תותים